Bevásárláskor egy szép karfiol is hazajött velem, és mivel a fagyasztóban éppen volt egy darab pulykamell, így gondoltam már meg is van az ebédhez két hozzávaló. A karfiolt előfőztem, majd tepsibe pakoltam, a húst fűszereztem és a tejfölös-tojásos.... keverékkel összekeverve öntöttem a karfiolra. Paradicsomot karikáztam rá, majd irány a sütő. Egy óra múlva pedig már tálalhattam is a finom, és szaftos rakottast. Ízlés szerint pedig a pulykamellet csirkemellre cserélhetjük.
A recept az alábbi linkre kattintva található, olvasható!!👇
Nagyom guszta, finom ebédetek volt, váljon egészségetekre!
VálaszTörlésIgazi tavaszi egytálétel mi is szeretjük a karfiolt, minden formájában.
Írtam a receptes blogodra is megjegyzést, ehhez a karfiolhoz de lehet hogy nem fog eljutni hozzád, mert valahogy furcsán ugrott egyet a beírásom, aztán hirtelen eltűnt minden 😁🤣...
Katikám, nagyon köszönöm! Egyszerű és finom volt, nekünk nagyon ízlett. Mi is szeretjük a karfiolt.... kedvencem a tejfölös karfiolleves. Megjelent a másik blogban is amit írtál, már válaszoltam is rá, és itt is nagyon köszönöm.
Törlés