Nagyon szeretem a meggyes pitét, így a kedvenc receptemet átalakítottam hogy cukorbetegként én is megtudjam enni. (cukorral, és finom búzaliszttel készült pite receptje erre a linkre kattintva található) Annak ellenére hogy teljes kiőrlésű, és tönköly liszttel készült, a tészta könnyű, és finom lett. A meggy pedig már saját termés, így még a pite is finomabb vele.....
A recept az alábbi linkre kattintva található, olvasható!👇
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése